Állásbörze - Kínál Archívum - Keresés
Projektmunkatárs Feltöltve: 2018. okt. 16. 12:29
Érvényes: 2018. nov. 10.
Régió: Közép-Magyarország
Feladó: GreenDependent
Link: http://intezet.greendependent.org/hu/node/353
Részletek: A GreenDependent Intézet gödöllői irodájába keres lelkes, motivált és a fenntartható energiafogyasztás területén elkötelezett új projektmunkatársat.

Az új munkatárs feladatai:
• Az Intézet fenntartható energiafogyasztással és háztartási energiahasználattal kapcsolatos kutatási és gyakorlati projektjeiben való szakmai részvétel;
• Az Intézet általános működésével kapcsolatos feladatokban való részvétel (pl.: cikkírás a Kislábnyom hírlevélben, közösségi médián az Intézet oldalainak aktívan tartása).

Amit elvárunk:
• környezetvédelemmel, fenntartható energiafogyasztással kapcsolatos tanulmányok, végzettség;
• min. 2 éves, EU-s projektekben szerzett tapasztalat (lehetőleg energiahatékonyság, fenntartható energiahasználat témakörben);
• felsőfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban);
• biztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek, pl. Word, Excel, PowerPoint, elektronikus levelező rendszerek, online kommunikáció, közösségi médiák;
• önálló és csoportos munkavégzésre való nyitottság és képesség;
• környezettudatos életmód elveinek megvalósítása saját élet során is.

Előny:
• energetikai háttér,
• kutatási tapasztalat,
• előadói és oktatói tapasztalat,
• zöld rendezvények szervezésében szerzett tapasztalat,
• fenntartható életmóddal, energiahatékonysággal kapcsolatos cikkírás, publikációk

Amit nyújtunk:
• Barátságos, környezettudatos munkakörülmények
• Szakmai fejlődés lehetősége, nemzetközi projektekben való részvétel
• Folyamatosan új kihívások és feladatok
• Fizetés megegyezés szerint

A munkakör határozott időre, 1 évre szól, de van lehetőség a meghosszabbítására.
A kezdés tervezett dátuma: 2018. november

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát, valamint angol nyelvű motivációs levelét (melyben kérjük, fejtse ki a „környezettudatos életmód elveinek megvalósítása saját életem során” szempontot is) 2018. november 5-ig várjuk a kristof[kukac]greendependent.org címre Vadovics Kristóf részére.
Ha a pozícióval kapcsolatban kérdése merül fel, kérjük, NE telefonon, hanem a megadott email címen keressen minket!

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés

hirdetés